Нормативні документи

Перелік нормативних документів, які повинні бути у кабінеті математики

Посадова інструкція вчителя математики

І.    ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ: 1.1. Ця посадова інструкція розроблена на основі тарифно-кваліфікаційної характеристики вчителя. Під час розробки Інструкції враховано рекомендації з організації служби охорони праці в освітніх закладах системи Міністерства освіти України.

Правила поведінки учнів

1. Загальні правила поведінки учнів 1.1.  Учень приходить до школи за 10-15 хвилин до початку занять, чистий і охайний, в шкільній формі. При вході у школу дотримується правил ввічливості, залишає верхній одяг в гардеробі, прямує до місця проведення уроку.

Інструкція з протипожежної безпеки в кабінеті математики

Про заходи пожежної безпеки і підтриманню протипожежного режиму в  кабінеті математики 1.1 Відповідальний за протипожежний стан: _______________________________________ Відповідальний за протипожежний стан зобов’язаний забезпечити дотримання протипожежного режиму в кабінеті.

Планування роботи кабінету математики

План роботи кабінету математики Робота навчального кабінету планується на підставі перспективного плану розвитку кабінету. План кабінету складається, як правило, на рік і містить конкретні завдання всім учителям, що викладають дисципліну.

Положення про кабінет математики

Положення про навчальний кабінет математики Положення про кабінет математики розроблено на підставі Положення про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженого наказом міністерства освіти і науки України від 20.07.2004 року за № 601 «Про затвердження Положення про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних … Читать далее